Çelik Ranza

Çelik Ranza

Farklı boyutlara sahip çevreye ve sağlığa zararsız, kanserojen madde içermeyen malzeme kullanılarak yapılmış olan çelik ranzalar ile bütçenize uygun bir yapı ile işinizi görebilirsiniz. . Metal ya da çelikten yapılmış tek kişilik ve iki kişilik ranzaları ve hatta farklı boyutlarda ranza yavrularını da bulabilirsiniz. Klasik tasarımların yanı sıra farklı çelik yapıda çelik çekmece ve çelik dolaplı modellere de ulaşabilirsiniz. Çeşitli renklerden oluşan modeller ile ile bütünlük sağlayacak takımlar oluşturabilirsiniz.

 Klasik bir dekorasyona uygun ürün arıyorsanız çelik ranza modellerimiz ilginizi çekebilir. Geniş odalar , şantiyeler, işyerleri için daha geniş boyutlu çelik ranza ürünlerimize göz atabilir, dar alanlar için ürün arıyorsanız yeri en verimli şekilde kullanmanıza imkan sağlayacak daha sade ve dar modellere sahip çelik ranzalarımızı inceleyebilirsiniz. Parlak veya mat yüzeyli, kaliteli malzemeden yapılmış uzun yıllar dayanacak ürünler arasından dilediğinizi seçebilirsiniz. İstediğiniz renge boyama imkanına sahipsiniz.

 Öz Koç Ofis Büro Mobilya kalitesi ve güvencesi ile Ürünlerimiz menüsünde yer alan ÇELİK RANZALAR kategorisinden bütçenize ve zevkinize uygun şekilde seçeceğiniz ürünleri en uygun fiyatlar ile kolaylıkla satın alabilirsiniz. İSTANBUL İÇİ KARGO ÜCRETSİZDİR.

Toptan ve perakende satışlarımız mevcuttur.© Copyright 2019 www.celikranza.org Tüm hakları saklıdır.
Adresimiz:Çınar Mah. 859 Sok. No:3/B Bağcılar/İSTANBUL
TEL-1:0212 210 28 75    TEL-2: 0212 435 28 75     ozkocburomobilya@gmail.com

ÇELİK DOLAP